Aktualności

KS Raszyn v Józefovia 7 kolejka

W 7 kolejce 4 ligi ks Raszyn po bardzo zacietym spotkaniu zremisował 1:1 z józefovia Józefów. 1 połowa zakończyła sie wynikiem remisowym 0:0 o ile 1 połowa była dość mało przekonująca tak w 2 połowie działo sie naprawde dużo w 50 min sedzia podyktował rzut karny dla józefovi na nasze szczeście zawodnik gości strzelajac w lewy dolny róg bramki chybił. W 55min wynik spotkania otworzył zawodnik józefovi Michał Orowiecki i mamy wynik 0:1. Nasi piłkarze bardzo sie starali jednak piłka jak na złosć nie chciała wpaść do bramki, gdy na zegarze wyswietliła sie 90min wszyscy spodziewalismy sie najgorszego straty punktów. Jednak nasi piłkarze pokazali charakter i walke do ostatniej sekundy meczu i tak w doliczonym czasie gry bramkarza gosci pokonuje Michał Kędroń i mamy wynik 1:1. Na trybunach szał radości, po zdobytej bramce sedzia zakończył spotkanie i wszyscy odetchneliśmy z ulgą remis uratowany!!!⚽️⚽️⚽️