Trener 2007/08

 

Piotr Lach swoje pierwsze kroki stawiałem w Warszawskich rozgrywkach o Złota Piłkę z drużyną podwórkową z Warszawskiej dzielnicy Ochota. Jako dziesięcioletni chłopiec zacząłem trenować w klubie zakładowym Polfa Tarchomin, którego jestem wychowankiem. Uczyłem się tam gry w piłkę przez 8 lat, pod okiem trenerów śp. Mikołaj Winnicki, Bernard Kapuściński, Marek Papszun, Dariusz Bansik.
W piłce seniorskiej grałem w klubach :MKS Góra Kalwaria, UKS Łady, GKP Targówek, Grom Lipowo, CWKS Legia Warszawa. Obecnie reprezentuje barwy Oldboys KS Raszyn.
Karierę trenerską rozpocząłem w 2013 roku. Pierwszym klubem w jakim podjąłem pracę jako trener był KS Ursynów, prowadziłem tam grupę rocznika 2007, przez 7 lat do 2021roku. Od wakacji 2021 jestem II Trenerem rocznika 2007 w KS Raszyn. Obecnie posiadam licencję trenerską UEFA B.
W życiu prywatnym mam dwóch wspaniałych synów,  którzy kochają piłkę nożną⚽ tak jak tata. Są młodymi adeptami piłki nożnej w jednym z Warszawskich klubów. Narciarstwo oraz wędkarstwo to moje dyscypliny sportu przy których wypoczywam 😉