Trenerzy

       

Przemysław Ilczuk Swoją przygodę z piłką nożną zacząłem w wieku 8 lat w klubie Motor Lublin, właśnie w tym klubie spędziłem kolejne lata, szkoląc się pod okiem naprawdę świetnych trenerów. Miałem również przyjemność trenować przez rok w klubie ekstraklasowym Jagiellonia Białystok. W piłce seniorskiej występowałem w takich klubach jak: Motor Lublin, Górnik Łęczna, Orlęta Radzyń Podlaski, Włodawianka Włodawa, a obecnie jestem zawodnikiem drużyny KS Raszyn. 

Moją nominalną pozycją na boisku jest ofensywny pomocnik. 

Ukończyłem studia licencjackie na kierunku Wychowanie Fizyczne na uczelni WSSP im. Wincentego Pola w Lublinie, obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich również o profilu Wychowanie Fizyczne na EWS w Warszawie. Posiadam licencję trenerską UEFA C

Jest to moja pierwsza praca jako trener piłki nożnej, ale już teraz wiem że jest to zajęcie, które chce wykonywać w przyszłości. 

Oczywiście nie tylko piłką nożną człowiek żyje. Interesuję się naprawdę wszystkimi sportami, ale również uwielbiam dobra muzykę oraz spędzać czas z przyjaciółmi grając w gry planszowe. 

 

Michał Cegiełka W piłkę nożną gram od najmłodszych lat. W KS Raszyn zacząłem trenować kiedy miałem 8 lat. Moim pierwszym trenerem był Michał Wójcik. Od tego momentu cały czas reprezentowałem barwy KS Raszyn. W seniorskiej piłce moją nominalną pozycją była gra jako środkowy pomocnik. Niestety w listopadzie 2023 zawiesiłem buty na kołku poprzez nawracają kontuzję kolana, a że ciężko mi żyć bez piłki to chce rozwijać się jako trener. Od sierpnia rozpocząłem pracę jako asystent trenera rocznika 2013.
Nie samą piłką człowiek żyje, interesuję się jeszcze koszykówką, siatkówką i pływaniem.