Trenerzy Boks

Piotr Bukalskitrener Sekcji Bokserskiej KS Raszyn, jako trener wielokrotnie brał udział w zgrupowaniach Kadry Mazowsza, Trener Klasy I w Boksie. Absolwent Szkoły Sportowej ZSTIO w Pruszkowie, obecnie student Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie.
Z sekcją Klubu Sportowego Raszyn związany od 2015 roku. Swoją przygodę trenerską rozpoczął w roku 2016. Obecnie (wraz z trenerem Jakubem Nasiłowskim) trenuje grupę adeptów (chłopcy w wieku 9-14 lat) oraz wspiera i koordynuje pracę głównego trenera sekcji Andrzeja Wolańskiego przy grupie Juniorów i Oldboy-ów.

 

Jakub Nasiłowski trener i sędzia boksu oraz aktualny zawodnik.
Absolwent AWF Warszawa i WSKFiT Pruszków. Reprezentant takich klubów jak Gwardia Warszawa, Palestra Warszawa oraz KS Raszyn. Na dzień dzisiejszy stoczył około 70 walk .Boksował w wielu międzypaństwowych meczach bokserskich w państwach takich jak Szwecja, Malta,Włochy i Ukraina. Jest dwukrotnym brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w boksie z 2018 i 2019 roku. Reprezentował KS Raszyn w pierwszej w historii zawodowej gali Babilon Promotion w CSR. Przygodę ze sportem zaczynał w sekcji piłki nożnej KS Raszyn 😉
Swoją przygodę trenerską rozpoczął w marcu 2020r. w klubie KS Raszyn, gdzie prowadzi treningi bokserskie z dziećmi w wieku 7-14 lat.