Trenerzy 2014

Damian Słupski od dzieciństwa związany ze sportem i zamiłowaniem do piłki nożnej. Pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Młodych Wilkach Legii Warszawa w wieku 6 lat. Następnie zmienił dyscyplinę na sztuki walki i 7 lat trenował karate. Jednak w wieku nastoletnim miłość do futbolu zaczęła o sobie przypominać i zaczął grać w piłkę w zespołach juniorskich takich klubów jak: CWKS Legia Warszawa, UKS Varsovia Warszawa oraz KS Ursus. W piłce seniorskiej zadebiutował w wieku 18 lat w grającym wtedy w A klasie zespole Świtu Warszawa, gdzie spędził 4 lata. Niestety co raz częstsze i co raz poważniejsze kontuzje doprowadziły do zawieszenie przygody z piłką.

Trener Damian ukończył dzienne studia na Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie skończył specjalizacje instruktorską z piłki nożnej oraz ukończył specjalizacje menadżera sportu z wynikiem pozytywnym. Posiada licencję trenerską UEFA C.

 

Filip Matczak w piłkę nożna gram od kiedy pamiętam, a w KS Raszyn trenować zacząłem jak miałem niecałe 10 lat. Od tego czasu przez cały czas reprezentuję barwy KS Raszyn i staram się rozwijać w tym kierunku. Pierwszym moim trenerem był Michał Wójcik, z którym zajęcia wspominam bardzo dobrze. Aktualnie od długiego czasu gram w II drużynie KS Raszyn prowadzonej przez Michała Prażucha. Występ w tej drużynie był moim pierwszym spotkaniem z piłka seniorską. Wiele mnie to nauczyło i dało motywacji do dalszego działania. W zeszłym sezonie razem z całym zespołem udało się nam awansować do A-klasy. Moja nominalna pozycja to lewy obrońca. 

Od niedawna jestem trenerem rocznika 2011. Wcześniej pomagałem trenerowi Arturowi Cybulskiemu w prowadzeniu zajęć z rocznikiem 2014. Poza piłką uwielbiam jazdę na rowerze, snowboardzie oraz podróżowanie, interesuje się również motoryzacją.