Trenerzy 2015

Sylwia Młodzianowska swoją przygodę z piłką rozpoczęła jako mała dziewczynka grając z braćmi na boisku naprzeciwko domu. Następnie przyszła pora na drużynę szkolna, gdzie na zawodach wojewódzkich dostała propozycję dołączenia do KS Michałowo. Barwy tego klubu reprezentowała przez 7 lat w rozgrywkach młodzieżowych na arenie Ogólnopolskiej jak i w rozgrywkach seniorskich na poziomie I oraz II ligi. Następnie po przyjściu na studia do Warszawy trafiłam do KS Raszyn, którego barwy reprezentowała do sezonu 2021/22, obecnie zawodniczka klubu FUKS Pułtusk.

Swoją przygodę trenerska rozpoczęła w roku 2017 z grupą Juniorek KS Raszyn. Pierwszą grupa skrzatów, z którą miała okazję współpracować była to grupa chłopców z rocznika 2014. Obecnie jest trenerem rocznika 2015 oraz grupy naborowej 2017/18. 

Sebastian Szewczyk z piłką jestem związany od najmłodszych lat. Najpierw grałem w lokalnych klubach, a od 12 roku życia do końca przygody juniorskiej z zespołem Polonii Warszawa, z którym dwukrotnie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zdobywałem brązowy medal. W zespołach seniorskich grałem w Pogoni Grodzisk Mazowiecki, z która awansowałem do III ligi w 2019 roku. Następnie przez dwa lata występowałem w seniorskim zespole KS Raszyn. Po tym czasie postanowiłem w zupełności poświecić się pracy z młodzieżą. Pozycją na której najczęściej można mnie było zobaczyć na boisku to środkowy pomocnik.

Trener UEFA B, absolwent warszawskiego AWF-u. Kończyłem również studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu na kierunku Analityk Gry Sportowej.

W KS Raszyn jestem od sierpnia 2019 roku. Przez pierwszy rok pracowałem z grupami 2012 i 2013. Obecnie jestem trenerem grupy 2015.