Trenerki 2016/17

Sylwia Młodzianowska swoją przygodę z piłką rozpoczęła jako mała dziewczynka grając z braćmi na boisku naprzeciwko domu. Następnie przyszła pora na drużynę szkolna, gdzie na zawodach wojewódzkich dostała propozycję dołączenia do KS Michałowo. Barwy tego klubu reprezentowała przez 7 lat w rozgrywkach młodzieżowych na arenie Ogólnopolskiej jak i w rozgrywkach seniorskich na poziomie I oraz II ligi. Następnie po przyjściu na studia do Warszawy trafiłam do KS Raszyn, którego barwy reprezentowała do sezonu 2021/22, obecnie zawodniczka klubu FUKS Pułtusk.  

Swoją przygodę trenerska rozpoczęła w roku 2017 z grupą Juniorek, które dziś reprezentują KS Raszyn w rozgrywkach II ligi. Pierwszą grupa skrzatów, z którą miała okazję współpracować była to grupa chłopców z rocznika 2014. Obecnie jest trenerem rocznika 2015 oraz grupy naborowej 2016/17. 

 

Kinga Konowrocka moja przygoda z piłka rozpoczęła się na boisku, a dokładniej na łące gdzie były postawione dwie bramki i grali tam sami chłopacy, a ja razem z nimi 😉 Spodobało mi się to na tyle, że postanowiłam zapisać się do klubu piłkarskiego. Wybór padł na KS Vulcan Wólka Mlądzka, tam stawiałam swoje pierwsze piłkarskie kroki grając z chłopakami. W wieku 13 lat w tym samym klubie powstała sekcja dziewczyn i grałam tam w juniorkach, a potem w drużynie seniorek – IV liga kobiet. W między czasie byłam na wypożyczeniu w drużynie Tygrys Huta Mińska tam udało się nam zdobyć awans do II ligi, a ja wróciłam do Vulcanu. Po wielu latach spędzonych w jednym klubie przyszła pora na zmianę – teraz jestem zawodniczką w drużynie seniorek KS Raszyn, gram zarówno w IV jak i II lidze.
Jestem asystentką trenerki Sylwii Młodzianowskiej w roczniku 2016/2017.
Na co dzień uczę się, jestem na kierunku technik-ekonomista in. wojskowo-sportowa. Poza piłka interesuje się sztukami walki i siłownią