Trenerzy 2017/18

Sylwia Młodzianowska swoją przygodę z piłką rozpoczęła jako mała dziewczynka grając z braćmi na boisku naprzeciwko domu. Następnie przyszła pora na drużynę szkolna, gdzie na zawodach wojewódzkich dostała propozycję dołączenia do KS Michałowo. Barwy tego klubu reprezentowała przez 7 lat w rozgrywkach młodzieżowych na arenie Ogólnopolskiej jak i w rozgrywkach seniorskich na poziomie I oraz II ligi. Następnie po przyjściu na studia do Warszawy trafiłam do KS Raszyn, którego barwy reprezentowała do sezonu 2021/22, obecnie zawodniczka klubu FUKS Pułtusk.  

Swoją przygodę trenerska rozpoczęła w roku 2017 z grupą Juniorek, które dziś reprezentują KS Raszyn w rozgrywkach II ligi. Pierwszą grupa skrzatów, z którą miała okazję współpracować była to grupa chłopców z rocznika 2014. Obecnie jest trenerem rocznika 2015 oraz grupy naborowej 2016/17. 

Marek Ziętara swoją przygodę ze sportem zacząłem w wieku 7 lat w sekcji pływackiej w klubie Polonia Warszawa. Z uwagi na fakt, że zawsze interesowałem się piłką nożną zmiana dyscypliny była tylko kwestią czasu. W wieku 10 lat zacząłem trenować piłkę również w Polonii. W piłce juniorskiej doskonaliłem swoje umiejętności również w Escoli Varsovia, pod okiem wielu świetnych trenerów, prowadzących obecnie drużyny I czy II ligowe. W piłce seniorskiej występowałem w drugiej drużynie Polonii Warszawa, Błoniance Błonie i obecnie w KS Raszyn. Moją nominalną pozycją jest środkowy obrońca.

Ukończyłem 2 rok studiów licencjackich na kierunku Sport w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie na 3 roku, po ukończeniu specjalizacji piłka nożna, będę posiadał licencję trenerską UEFA C.  Już po kilku treningach, wiem, że jest to profesja, którą chcę wykonywać w przyszłości.

Poza piłką lubię oglądać tenis i koszykówkę; uwielbiam również dobrą muzykę, filmy czy spędzanie czasu ze znajomymi.