Trenerzy 2012

Sylwester Patejuk z piłką związany od zawsze. W przeszłości występujący w barwach wielu klubów na różnych poziomach rozgrywkowych począwszy od Ekstraklasy i 1 Ligi. Od kilku lat zdobyte doświadczenie podczas zajęć grupowych oraz indywidualnych wykorzystuje do szkolenia dzieci, młodzieży jak i również dorosłych zawodników.
Z Raszynem związany od 2018 roku, aktualnie jako Trener prowadzi chłopców z rocznika 2012. Trener UEFA B.

Sebastian Szewczyk z piłką jestem związany od najmłodszych lat. Najpierw grałem w lokalnych klubach, a od 12 roku życia do końca przygody juniorskiej z zespołem Polonii Warszawa, z którym dwukrotnie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów zdobywałem brązowy medal. W zespołach seniorskich grałem w Pogoni Grodzisk Mazowiecki, z która awansowałem do III ligi w 2019 roku. Następnie przez dwa lata występowałem w seniorskim zespole KS Raszyn. Po tym czasie postanowiłem w zupełności poświecić się pracy z młodzieżą. Pozycją na której najczęściej można mnie było zobaczyć na boisku to środkowy pomocnik.

Trener UEFA B, absolwent warszawskiego AWF-u. Kończyłem również studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu na kierunku Analityk Gry Sportowej.

W KS Raszyn jestem od sierpnia 2019 roku. Przez pierwszy rok pracowałem z grupami 2012 i 2013. Obecnie jestem trenerem grupy 2012 oraz 2015.