Trenerzy 2009/10

Piotr Lach swoje pierwsze kroki stawiałem w Warszawskich rozgrywkach o Złota Piłkę z drużyną podwórkową z Warszawskiej dzielnicy Ochota. Jako dziesięcioletni chłopiec zacząłem trenować w klubie zakładowym Polfa Tarchomin, którego jestem wychowankiem. Uczyłem się tam gry w piłkę przez 8 lat, pod okiem trenerów śp. Mikołaj Winnicki, Bernard Kapuściński, Marek Papszun, Dariusz Bansik.
W piłce seniorskiej grałem w klubach :MKS Góra Kalwaria, UKS Łady, GKP Targówek, Grom Lipowo, CWKS Legia Warszawa. Obecnie reprezentuje barwy Oldboys KS Raszyn.
Karierę trenerską rozpocząłem w 2013 roku. Pierwszym klubem w jakim podjąłem pracę jako trener był KS Ursynów, prowadziłem tam grupę rocznika 2007, przez 7 lat do 2021roku. Od wakacji 2021 jestem II Trenerem rocznika 2007 w KS Raszyn. Obecnie posiadam licencję trenerską UEFA B.
W życiu prywatnym mam dwóch wspaniałych synów,  którzy kochają piłkę nożną⚽ tak jak tata. Są młodymi adeptami piłki nożnej w jednym z Warszawskich klubów. Narciarstwo oraz wędkarstwo to moje dyscypliny sportu przy których wypoczywam 😉

Kacper Kępka pochodzę z Radomia, w Warszawie znalazłem się przez studia. Aktualnie jestem studentem na Warszawski AWF-ie na kierunku Sport. Grę w piłkę rozpocząłem w wieku 8 lat w jednej z radomskich szkółek piłkarskich. W wieku 16 lat wyjechałem do Rzeszowa aby swoją przygodę kontynuować w tamtejszej Resovi. Moim kolejnym przystankiem był Radomiak Radom, w którym rozpocząłem swoją grę w piłce seniorskiej grając w drugiej drużynie tego klubu, a także trenując z pierwszym zespołem. Aktualnie od dwóch lat jestem zawodnikiem czwartoligowej drużyny KS Raszyn. Moja przygoda trenerska rozpoczęła się ponad 2 lata temu w Klubie Sportowym Raszyn, w którym pracuje do tej pory. Jestem także trenerem Coerver Coaching, trenerem przygotowania motorycznego i instruktorem kulturystyki. W dalszym ciągu dzięki wielu kursom i szkoleniom pogłębiam swoją wiedzę z zakresu piłki nożnej i dziedzin z nią powiązanych.

Licencja: UEFA B