II Liga Kobiet

Historia kobiecej sekcji Klubu Sportowego Raszyn sięga 2007 roku, kiedy to grupa uczennic lokalnego gimnazjum wystąpiła z prośbą do zarządu o utworzenie drużyny piłkarskiej. We wrześniu podanego wyżej roku odbył się pierwszy trening zawodniczek pod okiem trenera Łukasza Wojciechowskiego.

Swoje ligowe występy rozpoczęłyśmy od sezonu 2009/2010, gdzie 9 września zmierzyłyśmy się z naszym pierwszym ligowym przeciwnikiem- Pogonią Siedlce. Był to występ na poziomie II ligi kobiet. W sumie na tym stopniu rozgrywek występowałyśmy przez 6 lat a w ciągu ostatnich 3 z nich walczyłyśmy o awans, niestety zabrakło wtedy jeszcze doświadczenia oraz szczęścia. Finalnie w sezonie 2014/2015 cel postawiony przez sztab szkoleniowy oraz zawodniczki został osiągnięty. Po kilku latach ciężkiej pracy oraz litrach potu spływających po czołach naszych dziewczyn na treningach mogłyśmy się cieszyć z upragnionego awansu do I ligi kobiet. Pierwszy sezon rozgrywek był dla nas pełen niespodzianek, musiałyśmy przyzwyczaić się do zasad panujących dla tym poziomie ligowym. Runda wiosenna była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, dzięki czemu udało nam się utrzymać na tym poziomie ligowym, na którym występujemy cztery sezony. W sezonie 2019/2020 pomimo  miejsca w środku stawki, w wyniku reorganizacji rozgrywek kobiecych, nie utrzymujemy się w pierwszej lidze. Obecnie występujemy w II Lidze Kobiet, która od dwóch sezonów jest zarządzana przez PZPN i stanowi trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce

Na przełomie roku 2021/2022 nastąpiła pierwsza w historii sekcji zmiana trenera pierwszej drużyny seniorskiej. Po wielu latach zespół opuścił trener Łukasz Wojciechowski, a jego miejsce zajął trener Łukasz Skorłutowski.

Od momentu powstania pierwszej drużyny kobiecej do dziś  zmieniło się bardzo wiele – od grupy kilku pasjonatek do pięciu drużyn kobiecych trenujących pod szyldem naszego klubu. Gdy rozpoczynałyśmy, w Polsce funkcjonowały jedynie trzy poziomy rozgrywkowe. Dziś jest ich już pięć.