Bez kategorii Juniorzy Piłka nożna Rocznik 2005

Wygrana trampkarzy w zaległym meczu

W zaległym meczu z 3 kolejki trampkarze K.S. Raszyn podejmowali drużynę Znicza II Pruszków. W poprzednim sezonie obydwa zespoły rywalizowały ze sobą w najwyższej klasie rozgrywek na szczeblu warszawskim. W meczach na wiosnę 2018 roku w bezpośrednich meczach padły remisy: 1:1 w Pruszkowie i 3:3 w Raszynie. Niestety ani jednemu, ani drugiemu zespołowi nie udało się awansować do rozgrywek na szczeblu mazowieckim.

Przejście na duże boiska i gra w zespołach jedenastoosobowych zdecydowanie na korzyść wyszło naszemu zespołowi, który w środowe popołudnie pokonał zawodników Znicza II Pruszków 4:0. Już do przerwy klasycznego hat-tricka ustrzelił Michał Radoliński. Po przerwie „Rado” dorzucił jeszcze czwarte trafienie i walnie przyczynił się do wysokiego zwycięstwa.

K.S. Raszyn – Znicz II Pruszków 4:0 (3:0)

Bramki: Radoliński Michał – 4

Raszyn: Buta, Lao, Górka, Smoleń, Arciszewski, Jaworski K., Jaworski J., Podlaski, Skibiński, Czapla, Radoliński. Ponadto grali: Modzelewski, Grzyb, Olejnik, Płaszczyński.