Aktualności

Inauguracja rozgrywek IV ligi 2020/2021

Na inaugurację rozgrywek IV ligi seniorzy K.S. Raszyn pokonali 2:0 na boisku w Ożarowie Mazowieckim miejscową Ożarowiankę. Pierwszą bramkę zdobył w 20 minucie po strzale z rzutu karnego Sylwester Patejuk. Wcześniej w polu karnym nieprzepisowo zatrzymany został Sebastian Szewczyk. Wynik w 70 minucie podwyższył Krzysztof Pikus, były zawodnik Ożarowianki, który zakończył ładną akcję Artura Sieradzkiego i Szymona Kołosowskiego. Mimo kilku bardzo dogodnych sytuacji dla naszego zespołu wynik meczu się nie zmienił.
Ożarowianka – K.S. Raszyn 0:2 (0:0)
Bramki: Patejuk (karny), Pikus
Raszyn: Smoter – Malczewski (86″ Pakuła), Kępka, Trzmiel, Popis (23′ Jamroż), Sieradzki, Szewczyk (84′ Kędroń), Kołosowski, Szabłowski (86′ Nowosielski), Patejuk (76′ Mańko), Pikus (74′ Bienias)