Aktualności

TURNIEJ KS RASZYN DZIEWCZYNY

Udany premierowy turniej w Raszynie! 🏆
Po raz drugi z rzędu udało nam się wprowadzić dwie drużyny na podium! 🥇🥉
Jako pierwsze na plac boju wyszły seniorki. Pojedynek z drużyną WAP zakończył się remisem. Jednak, jak wiadomo: „dobrego złe początki”. Tak właśnie było w naszym przypadku. 3 kolejne mecze grupowe to 3 pewne zwycięstwa, co oznaczało wyjście z grupy z 1 miejsca.
Drużyna numer II nie miała takiego szczęścia do wyników. Pierwszy mecz był porządnym kubłem zimnej wody. Wysoka porażka z Królewskimi Płock pokazała, że nic na tym turnieju nie przyjdzie łatwo. Drugi mecz, co prawda nieprzyjemny bo bratobójczy z drużyną KS Raszyn III, ale zakończył się wynikiem korzystnym dla drugiej drużyny. Kolejny pojedynek rozpoczął się wyśmienicie, a skończył dużo gorzej. Nie udało się obronić dwubramkowej zaliczki wypracowanej na początku spotkania. Rywalki przejęły kontrolę i wygrały 3:2. Ostatni mecz fazy grupowej zakończył się naszym zwycięstwem, ale żeby wyjść z grupy musiałyśmy liczyć na inne drużyny.
Trzecia wystawiona przez nas drużyna dzielnie walczyła. Po porażce z KS Raszyn II, zremisowały 3 pozostałe mecze w grupie. Każdy zakończył się tym samym wynikiem – 1:1. Niestety nie pozwoliło to na wyjście z grupy z satysfakcjonującego miejsca.
Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się że w dwóch półfinałach zagrają tylko dwa kluby, gdyż najlepsze w swoich grupach okazały się KS Raszyn I i Jantar Ostrołęka I, a drugie miejsca zajęły KS Raszyn II i Jantar Ostrołęka II. Tak, więc znowu na przeciwko sobie stanęły dwie nasze drużyny. Tym razem seniorki pewnie pokonały juniorki i zajęły miejsce w finale. Juniorkom został zatem także ważny mecz o 3 miejsce.
Jednak zanim odbyły się mecze o najwyższe lokaty, do gry ponownie wkroczyła nasza trzecia drużyna. W meczu o 9 miejsce niestety uległy zawodniczkom Legii Ladies 2:0.
Jako pierwszy z dwóch najważniejszych meczów turnieju odbył się mecz o 3 miejsce pomiędzy KS Raszyn II, a Jantarem Ostrołęka II. Nasze juniorki pokazały klasę i wygrały 4:1.
Finał odbył się pomiędzy pierwszymi drużynami Raszyna i Jantara. Tutaj także, pokazałyśmy przeciwniczkom co potrafimy i pewnie wygrałyśmy cały turniej.
Miejsca numer 1 i 3 niezwykle cieszą, ale turniej jest dla nas tylko przerywnikiem w ciężkiej pracy jaką wykonujemy, aby jak najlepiej przygotwać się do ligi.
Warto nadmienić, że najlepszą zawodniczką została wybrana Justyna Piskorz, a najwiecej bramek na swoim koncie zanotowała Martyna Ściegienna.
Bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za udział i dobrą zabawę. Życzymy powodzenia w ligach i mamy nadzieje, do zobaczenia niedługo! 😁
Dziękujemy także wszystkim kibicom, którzy dziś nas wspierali!