Aktualności Juniorzy Piłka nożna Rocznik 2012

Treningi grupy 2012

Witam wszystkich serdecznie. Treningi w 2019 r. odbywać się będą we wtorki na sali gimnastyczna w Gimnazjum przy ul. Uni Europejskiej o godzinie 17. ( Przypominam ze na tej hali niestety jest słabe ogrzewanie ☹️więc musimy ubierać dzieciaczki nieco grubiej.W piątki treningi na nowej hali w Centrum Sportu Raszyn o godzinie 17. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku.

Continue reading

Juniorzy Piłka nożna Rocznik 2007

Młodziki po 6 kolejce

V kolejka – 2 liga Mecz z Unią miał nam dać odpowiedź, w którym miejscu jesteśmy po zmianach kadrowych. Awans nie jest naszym celem na tę rundę, ale chcemy poprawiać organizację gry i uzyskiwać jak najlepsze wyniki. Dziś się nie udało, goście zagrali dojrzalej, pragmatycznie, po seniorsku. Mamy do poprawy wiele elementów, ale najbardziej rzucał się w oczy brak skuteczności. W pierwszej połowie przeważaliśmy. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, a sporo czasu udawało nam się…

Continue reading

Bez kategorii Juniorzy Piłka nożna Rocznik 2005

Wygrana trampkarzy w zaległym meczu

Niestety w 55 minucie przeciwnicy przeprowadzili szybką akcję prawym skrzydłem po której dośrodkowaniu skrzydłowy gospodarzy strzałem z półwoleja umieścił piłkę w siatce. Przeciwnicy kilka minut później mieli kolejną prawie 100% okazję, ale nasz Bucior pokazał najwyższą klasę “wyciągając” strzał praktycznie nie do obrony. Na szczęście w kolejnych minutach nasz zespół jak przystało na walecznych i niezłomnych piłkarzy skoncentrował się na doprowadzeniu do remisu. Udało się to w 62 minucie, w której Kacper Czapla wypuszczony sam na sam z bramkarzem pięknym lobem pokonał bramkarza gości. Od tego momentu przewaga Raszyna zaczęła rosnąć, ale niestety nie udało się tego potwierdzić zwycięskim strzałem. Brawa dla chłopców za walkę i grę – liczymy na kolejne emocje w następnych spotkaniach.

Continue reading