Aktualności

powrót

Porażka seniorów w pierwszym sparingu

W sobotę 3 lutego pierwszy mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej rozegrali seniorzy KS Raszyn. Na boisku w Zielonkach Parceli podejmowali występujący w naszej grupie Ligi Okręgowej KS Konstancin.

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Najbliżej zdobycia gola był powracający po półrocznym pobycie w Ożarowiance Ożarów Mazowiecki - Patryk Siekierko, po którego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Dobrą sytuację zmarnował również Łukasz Malczewski.

Po przerwie bliscy zdobycia bramki byli Jakub Pamintasu i Malczewski. Co nie udało się naszym zawodnikom, udało się zawodnikom z Konstancina, którzy po rzucie rożnym, głową zdobyli jedyną bramkę w tym spotkaniu.

W pierwszym meczu w naszym zespole zabrakło kilku podstawowych zawodników, którzy z różnych przyczyn nie pojawili się na boisku. za to mogliśmy zobaczyć oprócz Siekierko kilku nowych zawodników pretendujących do gry w naszym zespole.

K.S. Raszyn - K.S. Konstancin 0:1 (0:0)

Raszyn: Marcinkowski - Paś (46' Kodenchuk), Ślubowski (46' Włodarczyk), Durajczyk (46' zawodnik testowany), zawodnik testowany (46' Pela), Malczewski, Kamiński (46' Pamintasu), Sieradzki A., Cybulski S., Siekierko (46' Zieliński), zawodnik testowany