Aktualności

powrót

Pewna wygrana trampkarzy

Za nami kolejne wyjazdowe spotkanie Trampkarzy KS Raszyn. W dziewiątej kolejce gościliśmy na boisku KS Warszawska APN, którzy przed meczem zajmowali 6 miejsce w naszej grupie. Jako wicelider byliśmy zdecydowanym faworytem, tym bardziej że w poprzednim meczu wygraliśmy 6 do 1. 

Pierwsze 15 minut gra toczył się w środkowej części boiska, gdzie widać było zaciętość ale również brak pomysłu na składne akcje obu drużyn. Pierwszą a zarazem skuteczną akcję przeprowadziliśmy w 22 minucie. Kacper podał do Oleja, ten odegrał mu z powrotem na wolne pole i mimo że Czapelka miał dobrą sytuację do strzału odegrał do doskonale ustawionego Michała. Rado pewnym strzałem do pustej bramki dał prowadzenie naszej drużynie. Kolejne minuty to świetna gra naszej defensywy w której prym wiódł Franek i Michał blokujący dostęp do naszej bramki. Mimo że gra nie układała nam się rewelacyjnie to tuż przed przerwą podwyższyliśmy na 2 do 0. Autorem bramki był Michał Skibiński, który doskonale uderzył fudbolówkę z rzutu wolnego tuż pod poprzeczkę. 

Drugą połowę rozpoczęliśmy od kilku akcji pod bramką przeciwnika. Już w 1 minucie górną piłkę otrzymał Mikołaj Podlaski, który minąwszy przeciwnika płasko dograł w pole karne. Piłkę dopadł Rado, ale strzał był odrobinę za lekki by zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Co Michałowi nie udało się w 36 minucie, dokonał w 50'tej. Czapelka minął na środku dwóch przeciwników i zagrał prostopadle do Rado - który wślizgiem i tylko sobie znany sposób wepchną piłkę do bramki. Ostatnią 4 bramkę zdobył Piotrek Jarzębiński, bardzo aktywnie grający w drugiej części spotkania. Strzał po dwójkowej akcji z Sebastianem Grzyb był nie do obrony, a nasz Hans mógł się cieszyć z pierwszego trafienia w tym sezonie. Jeszcze 2 minuty później Raszyn a dokładnie Czapelka miał okazję do podwyższenia wyniku. Tym razem gospodarzy uratował słupek po doskonałym strzale naszego zawodnika.

 

Przed nami kolejne ważne mecze w drodze do wywalczenia awansu do Ligi Wojewódzkiej.

Sprzyjający wynik w innych meczach powoduje że ponownie tylko od nas zależy końcowy sukces drużyny. 

 

W.A.P.N. Warszawa - K.S. Raszyn 0:4 (0:2)

Bramki: Michał Radoliński 22', 50' , Michał Skibiński 35', Piotr Jarzębiński 59'.

Raszyn: K. Buta, P. Modzelewski, A. Arciszewski, M. Górka,  M. Radoliński, F. Smoleń, J. Jaworski, K. Jaworski, K. Czapla, A. Olejnik, S. Grzyb, M. Skibiński, M. Podlaski, F. Marek, M. Lao, M. Kołak, P. Jarzębiński, J. Projs, J. Płaszczyński