Aktualności

powrót

Egzamin Trampkarzy zdany na 5

Do sobotniego meczu z drużyną Ożarowianki przystępowaliśmy jako lider 1 Ligi Okręgowej - a ta pozycja zobowiązuje. Mecz rozpoczęliśmy dość ostrożnie z szacunkiem dla przeciwnika ale również pewnie w obronie i zdecydowanie w środku pola. Pierwszą składną akcję rozegraliśmy w 14 minucie, gdy lewym skrzydłem pomkną Michał Skibiński i dośrodkował w pole karne, niestety bez pozytywnego zakończenia. Minutę później kopia wcześniejszej akcji ale tym razem dośrodkowanie Skibiego pięknym wolejem wykończył Michał Radoliński wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Fajną akcję rozpoczętą w defensywie rozegraliśmy w 20 minucie. Długie podanie na lewe skrzydło otrzymał Michał ale lob okazał się nie wystarczający i bramkarz z Ożarowa wyłapał piłkę. W 23 minucie spotkania Raszyn podwyższył na 2 do 0. Tym razem Adam Olejnik ze środka boiska posłał górną - prostopadłą piłkę do Rado a ten ładnym lobem uzyskał swoje drugie trafienie w tym meczu. Spokojny koniec pierwszej połowy przy stanie 3 do 0 zapewnił drużynie Michał Skibiński z rzutu wolnego po faulu na Mikołaju Podlaskim. 

 W drugiej połowie Raszyn nie zwalniał tempa i już w 5 minucie po zmianie stron podwyższył wynik spotkania na 4 do 0. Wyrzut z autu z lewej strony, dośrodkowanie Skibiego, Rado przedłuża piłkę, którą w siatce umieszcza Mikołaj Podlaski. Cztery minuty później doskonałą akcję przeprowadził Maks Kołak. Miną na środka boiska 2 zawodników Ożarowianki, położył trzeciego ale strzał okazał się za słaby by pokonać bramkarza gości. Raszyn całe spotkanie starał się grać wysokim pressingiem, a pozytywny tego efekt zobaczyliśmy w 53 minucie. Najpierw Mikołaj Podlaski wywalczył piłkę, a strzał z trudnej piłki oddał Michał Radoliński. Piłka po jego uderzeniu sparowana przez bramkarza trafiła pod nogi Kacpra Czapli - a ten soczystym uderzeniem ustalił wynik spotkania na 5 - 0. 

K.S. Raszyn - Ożarowianka Ożarów Maz. 5:0 (3:0)

Bramki: Michał Radoliński 15', 23' , Michał Skibiński 30', Mikołaj Podlaski 40', Kacper Czapla 53'.

Raszyn: K. Buta, P. Modzelewski, A. Arciszewsk, M. Radoliński, F. Smoleń, J. Jaworski, K. Jaworski, K. Czapla, A. Olejnik, S. Grzyb, M. Skibiński, M. Podlaski, M. Lao, M. Kołak, P. Jarzębiński.