Aktualności

powrót

Cenna wygrana ze Zniczem

Niedziela 14.10 to wieczór meczowy - zarówno Reprezentacji Polski jak i KS Raszyn drużyny Trampkarzy.

Przeciwnik wymagający, szczególnie że w poprzednim spotkaniu ZNICZ zabrał cenne punkty liderowi czyli zespołowi z URSUS'a.

Zaczęliśmy spotkanie z prawie 20 min opóźnieniem co było widać w nerwowych zagraniach zawodników obu drużyn.

Pierwszy kwadrans to przewaga naszych chłopców - prowadziliśmy grę, utrzymywaliśmy się przy piłce, nie poddawaliśmy się pressingowi przeciwnika. Zwieńczeniem dobrej gry była akcja w 15 minucie zapoczątkowana przez Skibiego. Zagrał on prostopadłą piłkę na lewą stronę do Rado, który po zakręceniu dwoma przeciwnikami wyłożył footbolówkę do Mikiego. Niestety nasz skrzydłowy minimalnie chybił i na tablicy wyników dalej widniał remis. 

Niepowodzenie z 15 min zablokowało nas na kolejnych kilka akcji. Znicz zaczął dochodzić do głosu i w 18 minucie przewagę udokumentował strzałem na 1 do 0. Szczęście Pruszkowa trwało jednak tylko 6 minut, a autorem zadowolenia kibiców Raszyna został Kacper Czapla. Przejął on piłkę z prawej strony boiska, minął 3 zawodników i strzałem pod poprzeczkę wyrównał wynik spotkania. Po kolejnych 6 minutach było już 2 do 1 dla drużyny gości. Kontrę Raszyna wykończył ponownie Czapelka strzałem z dystansu. Piłka mocno uderzona odbiła się od poprzeczki, przeszła całym obwodem linię bramkową i znalazła się w rękach zawodnika Znicza. Gol online w oczach kibiców i bramkarza gospodarzy pokazywał co innego - ale sędzia pewny swojej decyzji wskazał na środek boiska.

 

Mimo korzystnego wyniku Raszyn nie zwalniał tempa wiedząc że jednobramkowe prowadzenie nie gwarantuje końcowego sukcesu. Starania opłaciły się w 58 minucie spotkania w której kapitalną indywidualną akcję przeprowadził Kuba Jaworski. Zaczął akcję na lewej stronie, popisał się doskonałą szybkością mijając 3 przeciwników i wyłożył piłkę Kubie Projs. Ten dopełnił tylko formalności podwyższając wynik na 3 do 1. Trzy minuty później było już "po meczu" a to za sprawą wyjątkowo aktywnego tego dnia Michała Radolińskiego, który najpierw minął 3 zawodników, potem stracił ją na moment aby odzyskawszy ustalić wynik spotkania na 4 do 1.

Znicz II Pruszków - K.S. Raszyn 1:4 (1:2)

Bramki: Kacper Czapla 24', 30' ; Kuba Projs 58' ; Michał Radoliński 61', 

Raszyn: K. Buta, P. Modzelewski, A. Arciszewski, M. Górka,  M. Radoliński, F. Smoleń, J. Jaworski, K. Jaworski, K. Czapla, A. Olejnik, M. Skibiński, M. Podlaski, F. Marek, M. Lao, P. Jarzębiński, J. Projs,